• IGS
  • Project

Dijk92

Adres
Nijverheidsstraat 3
9200 Dendermonde

Gemeenten
Berlare, Buggenhout, Dendermonde, Hamme, Laarne, Lebbeke, Wetteren, Wichelen en Zele

Contactpersoon
Tom Van de Velde
tom@dijk92.be
052 25 03 40

Dijk92 is een samenwerkingsverband.

BIE

Adres
Ooststraat 35
8800 Roeselare

Gemeenten
Hooglede, Ingelmunster, Izegem, Lichtervelde, Moorslede, Roeselare en Staden

Contactpersoon
Nele Provoost
nele@bienet.be
051 26 87 49

Ga naar de website

Noordrand

Adres
Gemeenteplein 1
1853 Grimbergen

Gemeenten
Asse, Grimbergen, Kampenhout, Kapelle-op-den-Bos, Londerzeel, Machelen, Meise, Merchtem, Opwijk, Steenokkerzeel, Vilvoorde, Wemmel, Zaventem

Contactpersoon
Jo Sollie
jo.sollie@cultuurnoordrand.be
0485 46 56 84

Cultuuroverleg IJzervallei

Adres
Woumenweg 100
8600 Diksmuide

Gemeenten
Alveringem, Diksmuide, Houthulst en Lo-Reninge

Contactpersoon
Elke Verbeke
elke.verbeke@dvvwesthoek.be
0498 94 10 38

Regiobibliotheek Route 42

Adres
Kasteel van Egmont
9620 Zottegem

Gemeenten
Geraardsbergen, Herzele, Lierde, Oosterzele, Sint-Lievens-Houtem en Zottegem

Contactpersoon
Koen Dekeukeleire
route42@telenet.be
0473 42 31 58

Ga naar de website

Cultuurregio Leie Schelde

Adres
Tolpoortstraat 79
9800 Deinze

Gemeenten
Deinze, De Pinte, Gavere, Kruisem, Nazareth, Sint-Martens-Latem, Zulte, Zwalm

Contactpersoon
Jolien Verroeye
jolien.verroeye@egcleieschelde.be
09 386 78 86

Ga naar de website

Cultuurregio Pajottenland & Zennevallei

Adres
Molenstraat 102
1700 Sint-Martens-Bodegem

Gemeenten
Affligem, Beersel, Dilbeek, Galmaarden, Gooik, Halle, Herne, Lennik, Liedekerke, Pepingen, Roosdaal, Sint-Pieters-Leeuw, Ternat, Linkebeek, Sint-Genesius-Rode, Bever, Drogenbos

Contactpersoon
Bea Vansteelandt
bea@cultuurregiopz.be

Ga naar de website

Streekvereniging Zuidrand

Adres
Gemeenteplein 1
2550 Kontich

Gemeenten
Aartselaar, Borsbeek, Edegem, Hove, Kontich, Lint, Mortsel

Contactpersoon
Wannes De Laender
wannes.delaender@dezuidrand.be
0483 56 01 68

Ga naar de website

projectvereniging Midden-Limburg

Adres
Evence Coppéelaan 87
3600 Genk

Gemeenten
As, Beringen, Genk, Heusden-Zolder, Houthalen-Helchteren, Leopoldsburg, Maasmechelen

Contactpersoon
Leen Gos
leengos@mijnerfgoed.be
0479 82 42 36

de Merode

Adres
Diestsebaan 28
2230 Herselt

Gemeenten
Diest, Scherpenheuvel-Zichem, Tessenderlo, Westerlo en Hulshout

Contactpersoon
Falke Lambrechts
falke.lambrechts@de-merode.be

Ga naar de website

CO7

Adres
Grote Markt 1
8970 Poperinge

Gemeenten
Heuvelland, Ieper, Langemark-Poelkapelle, Mesen, Poperinge, Vleteren en Zonnebeke

Contactpersoon
Rosita Boussemaere
coordinator@co7.be
057 346 694

Ga naar de website

cultuurtuin WAAS

Adres
Lamstraat 113
9100 Sint-Niklaas

Gemeenten
Beveren, Kruibeke, Lokeren, Moerbeke, Sint-Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waasmunster, Zwijndrecht

Contactpersoon
Elke Clompen
elke.clompen@interwaas.be
03 500 47 51

Ga naar de website

NETELAND

Adres
Markt 14
2290 Vorselaar

Gemeenten
Vorselaar, Herentals, Herenthout, Grobbendonk en Olen

Contactpersoon
Tine Van den Heuvel
tine.van.den.heuvel@regioneteland.be
014 50 71 16

Ga naar de website

COMEET

Adres
Pastoor De Nevestraat 8
9900 Eeklo

Gemeenten
Aalter, Assenede, Eeklo, Evergem, Kaprijke, Lievegem, Sint-Laureins, Wachtebeke, Zelzate

Contactpersoon
Rebecca Van Rechem
rebecca.van.rechem@comeet.be
09 373 75 96

Ga naar de website

Ginter

Adres
Groenstraat 20
8210 Zedelgem

Gemeenten
Gistel, Ichtegem, Jabbeke, Koekelare, Kortemark, Oudenburg, Torhout, Zedelgem

Contactpersoon
Franky Vantyghem
info@ginter.be
050 28 86 08

Ga naar de website

zuidwest

Adres
President Kennedypark 10
8500 Kortrijk

Gemeenten
Anzegem, Avelgem, Deerlijk, Harelbeke, Kortrijk, Kuurne, Lendelede, Menen, Spiere-Helkijn, Waregem, Wervik, Wevelgem, Zwevegem

Contactpersoon
Marnix Theys
marnix@zuidwest.be
0476 24 94 72

Cultuurnetwerk Kempen (CNEK)

Adres
De Billemontstraat 117
2440 Geel

Gemeenten
Balen, Dessel, Geel, Laakdal, Meerhout, Mol en Geel

Contactpersoon
Janna Lefevere
janna@erfgoedcelkerf.be
0486 91 27 73

Ga naar de website

Viertoren

Adres
Zeelaan 303
8670 Koksijde

Gemeenten
De Panne, Nieuwpoort, Koksijde, Veurne

Contactpersoon
Sara Broucke
sara.broucke@koksijde.be
058 53 34 09

TIL JE CULTURELE PRAKTIJK OP

Ben jij een speler uit het brede culturele veld? Ben je actief als professional, amateur of vrijwilliger? En, geloof je in ontmoeting, netwerking en participatie? Wij zetten je graag op weg.

Aan de slag

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

algemene nieuwsbrief
nieuwsbrief projecten